Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Kowróz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie Toruń

Stawki,Toruń(Kowróz + 13 km)

481 000 zł57,40 m² 8 379,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania w Toruniu na Osiedlu Stawki. Słoneczne i praktyczne mieszkanie, które będzie idealne dla pary lub rodziny. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe z zachodnia kompozycją - gotowe do zamieszkania. Układ i powierzchnia 2 rozkładowe pokoje - funkcjonalny rozkład idealny dla pary - 50,15 m2 balkon z salonu, 4 m aneks.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,20 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, mieszkanie po kapitalnym remoncie w niedalekiej lokalizacji od Toruńskiej Starówki, w bardzo dobrej cenie. Lokalizacja: do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokre,Toruń(Kowróz + 13 km)

389 000 zł38 m² 10 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Toruń, ul. Sucharskiego bez prowizji dla biura Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44 m² 11 590,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie funkcjonalny układ i pełne wyposażenie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,77 m² 6 789,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz mieszkania dostępnego od zaraz? O to mieszkanie w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie pod siebie! Czynsz wynosi 0zł brak konieczności opłacania czynszu administracyjnego!.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł64,50 m² 7 658,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż - atrakcyjnie położone 3 -pokojowe 64 m2 mieszkanie w bloku z cegły na czwartym piętrze. O mieszkaniu: - dwustronne i rozkładowe - salon z wyjściem na zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 37m2 Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Koniuchy,Toruń(Kowróz + 13 km)

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż * 48m2 * 2 pokoje * Koniuchy Cechy oferty: -mieszkanie dwustronne, rozkładowe z wystawą okien w kierunku południe-północ -do użytku lokatorów suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł178,86 m² 5 305,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1917

Idealna przestrzeń do własnej aranżacji. Prawdziwa perełka dla miłośników kamienic na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie o powierzchni 178,86m2 usytuowane jest na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kowróz

Kowróz,kujawsko-pomorskie

103 000 zł54 m² 1 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 15 km od centrum Torunia! Polecam 2 rozkładowe pokoje, usytuowane na 1 piętrze w bloku ze starszej cegły. Na powierzchni prawie 55 m2 znajdują sie 2 rozkładowe pokoje, duża.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij