Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kowróz - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto(Kowróz + 11 km)

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego domu w budynku szeregowym. Segment o powierzchni użytkowej ok 110m 2 , (całkowitej ok. 125m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Olimpijska

Krobia(Kowróz + 17 km)

1 099 000 zł209,90 m² 5 235,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Piękny dom W krobii- 3 sypialnie, dwie łazienki, salon z jadalnią, duża kuchnia, dwa tarasy, dwa garaże, pompa ciepła, fotowoltaika, przestronna zadbana działka. Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bajkowa

Szembekowo(Kowróz + 20 km)

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Nowoczesny dom w standardzie premium - 160 m komfortu I całkowitej niezależności (rok 2024) Szukasz domu, który jest nowy, luksusowy i zaprojektowany tak, by każdy metr pracował na.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Kowalewo Pomorskie

Kowalewo Pomorskie(Kowróz + 22 km)

1 899 000 zł796 m² 2 385,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do kupienia willa miejska o powierzchni użytkowej 500m2 zlokalizowana w centrum Kowalewa Pomorskiego, XIII wiecznego miasta położonego zaledwie 30km od Torunia. Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarne Błoto

Czarne Błoto(Kowróz + 11 km)

700 000 zł131,91 m² 5 306,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piętrowy dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 122,12 m2 w stanie deweloperskim (położone gładzie w całym domu) położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Kościuszki

Nowe Osiedle,Chełmża(Kowróz + 7 km)

1 090 000 zł320,30 m² 4 992,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 769 m²

Z radością prezentuję Państwu unikalną okazję zakupu przepięknej kamienicy z bezpośrednim dostępem do jeziora! Chełmża, miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Liliowa

Wrzosy,Toruń(Kowróz + 13 km)

1 169 000 zł216 m² 5 412,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Sześciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117,5 m2 położony przy ul. Liliowej w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Turystyczna

Zalesie(Kowróz + 9 km)

615 000 zł121,04 m² 5 246,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować ofertę domu z roku 2024 parterowego, wolnostojącego z dodatkowym domkiem gospodarczym w pobliżu jeziora Zalesie. Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bierzgłowo

Bierzgłowo(Kowróz + 9 km)

2 300 000 zł276,60 m² 8 315,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:39 392 m²

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość pod Toruniem! lokalizacja: bierzgłowo - gmina Łubianka, woj. kujawsko-pomorskie. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kowróz

Kowróz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł45 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Blue home ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży Domu w miejscowości Kowróz Do dyspozycji kupującejgo jest segment domu o powierzchni 45m2 w skład, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Moniuszki

Chełmża(Kowróz + 7 km)

408 771 zł117 m² 3 493,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij